Adres: ul. Fabryczna 29-31

53-609 Wrocław

Tel.: +48 698 837 061

  • http://www.merito.pl/wroclaw

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Lista wydziałów/kierunków

Bezpieczeństwo wewnętrzne Dietetyka Filologia
Finanse i rachunkowość Kosmetologia Logistyka
Management Media and Communication in Business Media i komunikacja w biznesie
Mikrobiznes Prawo w biznesie Turystyka i rekreacja
Zarządzanie

Studia Inżynierskie

Lista wydziałów/kierunków

Information Technology Informatyka Inżynieria zarządzania

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Lista wydziałów/kierunków

Bezpieczeństwo wewnętrzne Filologia Finanse i rachunkowość
Informatyka Logistics Logistyka
Management Turystyka i rekreacja Zarządzanie

Oferta edukacyjna - Studia jednolite magisterskie

Studia magisterskie

Lista wydziałów/kierunków

Prawo Psychologia

Opis Uczelni - Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu

UNIWERSYTET WSB MERITO WE WROCŁAWIU


Powstała w
1998r. wrocławska szkoła niepubliczna, jako jedna z najliczniejszej grupy, prywatnych szkół wyższych jaką stanowią Szkoły Bankowe.

Studenci uczelni mają do wyboru jeden dziesięciu kierunków studiów I-ego stopnia, licencjackich, bądź inżynieryjnych, jednolitych studiów magisterskich, lub studiów II-ego stopnia – uzupełniających magisterskich. Zajęcia prowadzone są zarówno w systemie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Dynamiczny rozwój uczelni po roku 2005, spowodował poszerzenie oferty edukacyjnej, zaczęły pojawiać się nowe, popularne wśród studentów kierunki edukacyjne.

Wrocławska uczelnia organizuje również studia podyplomowe, MBA oraz Franklin University MBA. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, jest laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak: Dolnośląskie Gryfy czy Medale Europejskie przydzielane przez Business Centre Club.

Jako pierwsza uczelnia w Polsce, otrzymała akredytację przyznawaną przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Komisja Europejska przyznała wrocławskiej szkole wyższej rozszerzoną Kartę Erasmus+, dającą możliwość swoim studentom odbywania praktyk, lub części studiów w ponad 60 krajach, z którymi podpisano umowy partnerskie.


Oferta edukacyjna - Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu

Znajdujący się we Wrocławiu, Uniwersytet WSB Merito jest jednym z czołowych polskich uczelni, który oferuje szeroki wachlarz programów edukacyjnych. Jego kluczowym celem jest zapewnienie studentom praktycznej i profesjonalnej edukacji, która pozwoli im odnieść sukces w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu.

Oferta edukacyjna uczelni jest zróżnicowana, obejmuje studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe, dostosowane do różnych zainteresowań i aspiracji uczniów. Szkoła oferuje programy edukacyjne z różnych dyscyplin, takich jak informatyka, zarządzanie, marketing, finanse i kontrolling.

Wszystkie programy na Uniwersytecie WSB Merito są zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić studentom zdobycie konkretnych umiejętności i wiedzy, które są niezbędne na dzisiejszym rynku pracy. Dodatkowo, uczelnia stale inwestuje w najnowocześniejszą technologię i infrastrukturę, aby zapewnić studentom najwyższej jakości edukację.

We Wrocławiu, kampus uczelni jest doskonale zlokalizowany, co zapewnia łatwy dostęp do bogatej kultury i zasobów miasta. WSB Merito jest uczelnią, która nie tylko kształci, ale również inspiruje studentów do ciągłego dążenia do doskonałości i innowacji.

Uczelnie w okolicy z podobną ofertą edukacyjną - Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu

Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu to renomowana placówka edukacyjna położona w sercu stolicy Dolnego Śląska. Jednym z największych atutów uczelni jest bogata oferta edukacyjna, dostosowana do oczekiwań rynku pracy. Ale na Dolnym Śląsku jest więcej uczelni o podobnym profilu.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu to kolejna uczelnia, która ma w ofercie programy edukacyjne skierowane do ambitnych osób zainteresowanych gospodarką i biznesem. Uniwersytet posiada dość podobny zakres kierunków do WSB Merito, zatem może być atrakcyjny dla tych samych grup kandydatów na studia.

Uniwersytet Wrocławski potrafi sprostać oczekiwaniom studentów pragnących zdobywać wiedzę z zakresu nauk społecznych i humanistycznych, jednak oferuje również liczne kierunki ekonomiczne, które mogą konkurować z ofertą WSB Merito.

Politechnika Wrocławska to miejsce, gdzie studenci mogą pogłębiać swoje umiejętności techniczne i inżynierskie, lecz posiada również kierunki z zakresu zarządzania i inżynierii produkcji, co może być ciekawą alternatywą dla osób rozważających studia na WSB Merito.