Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)

Adres: ul. Komandorska 118/120

53-345 Wrocław

TEL. 71 368 01 00

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Studia Inżynierskie

Filmy - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)

Galeria ZDJĘĆ

Poznaj uczelnię - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu... - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu już od ponad 75 lat funkcjonuje jako jedna z największych uczelni ekonomicznych w Polsce. Bez wątpienia to zasługa naszych wykładowców oraz ciekawej i dopasowanej do współczesnego rynku pracy ofercie edukacyjnej. Jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych szkół wyższych w kraju – co potwierdza miejsce w czołówce rankingu MEiN. Uczymy również w Filii w Jeleniej Górze.

Warto wspomnieć, że kierunek logistyka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w 2023 roku kolejny raz został uznany za najlepszy w Polsce w rankingu magazynu „Perspektywy”.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – rekrutacja

Rekrutacja na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu prowadzona jest w formie online. Rejestracja kandydatów na studia stacjonarne trwa od końca maja do początku lipca (dokładne daty są dostępne w serwisie rekrutacyjnym UEW) Rejestracja na studia niestacjonarne trwa do końca września.

Jesteśmy dumni z faktu, iż kształcimy przyszłych specjalistów w zakresie m.in.: ekonomii, finansów, logistyki, marketingu, inżynierii produkcji. Oferujemy również studia w języku angielskim, indywidualne programy nauczania (BIPS), a także elitarne studia Executive MBA oraz różnorodne studia podyplomowe.

Kampus UEW

Nasz kampus mieści się w najzieleńszej dzielnicy Wrocławia, nieopodal Rynku i Dworca Głównego. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz: sale wykładowe, bibliotekę, akademiki, basen, bistro oraz liczne parki. Wszystkie ćwiczenia i wykłady odbywają się w jednym miejscu, co dla każdego studenta bez wątpienia jest dużym plusem.

Biuro Karier – Centrum Współpracy z Biznesem UEW

Chociaż studia na UEW doskonale przygotowują do podjęcia pierwszej pracy, to jednak dobrze wiemy, że nie każdy musi od razu wiedzieć, co dokładnie chciałby robić po studiach. Tu z pomocą przychodzi nasze Biuro Karier – zatrudnieni w nim specjaliści i specjalistki pomogą Ci znaleźć pracę, praktyki lub staż, zaplanować karierę zawodową zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami, a także lepiej poznać i rozwinąć posiadane kompetencje.

Poznaj Biuro Karier UEW: https://cwb.uew.pl/

Domy akademickie

Na UEW możesz zamieszkać w jednym z dwóch akademików: imponującym „Ślężaku” i kameralnym „Przegubowcu”. Obydwa z nich ulokowane są tuż przy kampusie – dotarcie na zajęcia zajmuje dosłownie kilka minut. To wygodny, a przy tym niedrogi sposób na zakwaterowanie w trakcie studiów, z którego przed Tobą skorzystały dziesiątki tysięcy studentów.

Centrum Symulacji Procesów Biznesowych (CSPB)

CSPB to unikalna w skali kraju, interaktywna pracownia komputerowa, w której przeprowadzamy zajęcia, ćwiczenia i badania związane z projektowaniem, modelowaniem, symulacjami i doskonaleniem procesów biznesowych. W tym celu wykorzystujemy najnowsze technologie komputerowe i audiowizualne, takie jak na przykład AV i VR. W CSPB sprawdzisz, jak wyglądają gry symulacyjne w wirtualnym środowisku biznesowym, zaprojektujesz procesy przydatne w funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz przeprowadzisz symulacje 3D pod okiem doświadczonych trenerów.

Dolnośląskie Centrum Informacji Naukowej i Ekonomicznej (DCINiE)

DCINiE pełni funkcję uczelnianej biblioteki oraz ośrodka informacji ekonomicznej z najbogatszym księgozbiorem z zakresu nauk ekonomicznych na Dolnym Śląsku: półki w regałach mierzą aż 15 kilometrów! Siedziba DCINiE to także jeden z najnowocześniejszych, a przy tym najbardziej przytulnych obiektów na naszym kampusie – doskonałe miejsce nie tylko do nauki czy pracy, ale też złapania chwili oddechu pomiędzy zajęciami.

Poznaj DCINiE: https://bg.uew.pl/

Studium Języków Obcych (SJO)

We współczesnym świecie dobra znajomość języków obcych to podstawa sukcesu. Na UEW doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, oddając do twojej dyspozycji możliwości, które zapewnia nauka w naszym Studium Języków Obcych. Szlifuj jeden z 9 języków obcych (w tym także japoński i chiński) pod okiem doświadczonych lektorek i lektorów. W SJO możesz również uzyskać certyfikaty uznawane przez wielu pracodawców: m.in. Cambridge czy Goethe-Zertifikat.

Poznaj SJO UEW: www.sjo.ue.wroc.pl

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Aktywny odpoczynek po zajęciach? Tylko w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu! Trenerzy i trenerki SWFiS prowadzą zajęcia w ramach dwudziestu dyscyplin sportowych, m.in. koszykówki, piłki ręcznej, pływania, wspinaczki sportowej czy trójboju siłowego. Jeśli chcesz jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności, dołącz do jednego z Uczelnianych klubów AZS, biorąc udział w licznych zawodach na szczeblu ogólnopolskim.

Poznaj SWFiS UEW: www.swfis.ue.wroc.pl

Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE

Działający przy UEW Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE to miejsce, w którym wspieramy ludzi przedsiębiorczych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie profesjonalnego biznesu. inQUBE integruje młodych przedsiębiorców i specjalistów, zapewniając miejsce spotkań, pracy, inspiracji i zbierania doświadczeń. Specjaliści i specjalistki inQUBE wspierają merytorycznie nowe biznesy poprzez szkolenia, warsztaty, networking oraz działalność doradczo-konsultacyjną.

Poznaj inQUBE: www.inqube.pl

BIPS – Biznesowy Indywidualny Plan Studiów

Projekt BIPS jest kierowany do ambitnych studentów, którzy pragną zdobyć wyjątkowe doświadczenie. Rdzeniem tego dualnego, biznesowo-akademickiego programu jest praca nad projektami indywidualnymi oraz zespołowymi przy wsparciu doświadczonych opiekunów. Program obejmuje trzy semestry intensywnej pracy pod opieką tutora akademickiego i mentora biznesowego, zgodnie z partnerstwem „Studenci-Nauka-Biznes”. BIPS ma na celu przyspieszenie kariery oraz rozwój kluczowych kompetencji poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii i indywidualne wsparcie uczestnika. BIPS jest dostępny dla studentów co najmniej 2. roku studiów I stopnia.<

Targi Pracy

To sztandarowa tego typu impreza w regionie! Akcja, którą cyklicznie organizuje Centrum Współpracy z Biznesem UEW, ułatwia znalezienie pracy w firmie o uznanej renomie. Podczas Targów tworzymy przestrzeń bezpośredniego kontaktu pracodawców ze studentami Uczelni. Prezentacja ofert pracy, staży i praktyk służy pozyskaniu kandydatów spełniających wymagania pracodawców. Do tej pory wśród wystawców pojawiły się takie marki, jak m.in. Allegro, Volvo, Procter & Gamble, Kancelaria Olesiński & Wspólnicy, LG, Bank Pekao, Tarczyński, EY, KPMG, Capgemini i wiele innych.

Kompetencje Przyszłości

Program Kompetencje Przyszłości obejmuje cykl szkoleń opracowany przez Centrum Współpracy z Biznesem UEW i partnerów biznesowych Uczelni. W ramach programu studenci mają okazję poznać 5 kluczowych kompetencji przyszłości: inteligencję emocjonalną, współpracę w zespole, rozwiązywanie problemów, przejmowanie odpowiedzialności oraz budowanie wizerunku. Kompetencje nabywa się pod okiem doświadczonych ekspertów, ekspertek, praktyków biznesu i organizacji pożytku publicznego. W programie biorą udział znane marki: do tej pory były to m.in. HP, RST Software Masters, INNERGO, Smith-Nephew, LeanSixSigma Academy Poland, Fundacja Partycypacji „Biorę Udział”, Grupa Impel czy też Credit Agricole.

Mentoring dla Studentów

Program zapewnia dostęp do aktualnej wiedzy we współpracy ze specjalistami i specjalistkami, mentorami i mentorkami z różnych branż. W trakcie Mentoringu zyskasz możliwość poznania realiów rynkowych z pierwszej ręki. Rozwiniesz posiadane umiejętności interpersonalne, zdobędziesz cenne kontakty zawodowe, a także zaplanujesz ścieżkę rozwoju własnych kompetencji w odniesieniu do wybranej kariery zawodowej.

Business Challenger

Business Challenger to biznesowa gra strategiczna, podczas której zespoły studenckie prowadzą wirtualne firmy działające na rynku krajowym i międzynarodowym. Organizowana przez Biuro Karier UEW gra pozwala zaprojektować strategię rozwoju, szlifować kompetencje w zakresie komunikacji w zespole, ocenić rentowność inwestycji czy też zarządzać rozwojem przedsiębiorstwa. W ramach Business Challengera konkuruje ze sobą kilka zespołów pracujących pod okiem nie tylko wykładowców UEW, ale też menedżerów i partnerów programu.

DTthon

To cykliczne wydarzenie, którego organizatorem jest Centrum Projektowania Innowacyjnych Rozwiązań DT HUB, przypomina hackathon – maraton programistyczny. Podczas intensywnej pracy warsztatowej w formule Design Thinking studenckie zespoły projektowe mierzą się z konkretnymi wyzwaniami: rzeczywistymi problemami biznesowymi przygotowanymi przez zleceniodawców – firmy z grupy ABSL. Zespoły pracują w obecności zleceniodawców będących właścicielami wyzwań. Uczestnicy DTthonu przy wsparciu facylitatorów tworzą rozwiązania dla problemów, jakie przygotują zaproszone organizacje, poznając zalety metodyki Design Thinking w praktyce.

Debiuty Studenckie

Debiuty Studenckie to prowadzona przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu seria zeszytów naukowych, w której publikujemy prace młodych naukowców i naukowczyń studiujących na UEW. Prace o określonej tematyce przygotowywane są pod okiem doświadczonych redaktorów i redaktorek: pracowników i pracowniczek naukowo-dydaktycznych naszej Uczelni. To doskonały sposób na udany start kariery naukowej i ujrzenie własnego nazwiska w czasopiśmie o uznanej renomie.

Rekrutacja na rok 2023/2024 na UEW - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)

Rekrutacja na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu prowadzona jest w formie online.

Rejestracja kandydatów na studia stacjonarne trwa od końca maja do początku lipca (dokładne daty są dostępne w serwisie rekrutacyjnym UEW)

Rejestracja na studia niestacjonarne trwa do końca września.

Szczegółowe informacje można sprawdzić w serwisie rekrutacyjnym: https://rekrutacja.uew.pl/

Oferta kształcenia na UEW - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)

Na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu działa 25 kierunków, w tym 5 w języku angielskim oraz 4 kierunki polskojęzyczne realizowane w Filii w Jeleniej Górze. Ponadto UEW prowadzi jedyne w Polsce magisterskie studia menedżerskie Executive MBA mające na celu wszechstronne kształcenie liderów biznesu przyszłości.

Dodatkowo prowadzimy wiele inicjatyw rozwojowych dla studentów. Na naszej uczelni działają też liczne organizacje, w których rozwiniesz swoje kompetencje i nawiążesz wartościowe znajomości.

Samorząd Studentów UEW

Samorząd Studentów UEW działa na rzecz studentów, wspiera w walce o prawa studenckie i inspiruje do podejmowania nowych inicjatyw. Głównym celem Samorządu jest dbanie o dobro wszystkich studentów UEW ze stałym wsparciem ciekawych pomysłów inicjatyw.

Poznaj Samorząd Studentów UEW: www.samorzad.ue.wroc.pl

Niezależne Zrzeszenie Studentów

NZS to organizacja, która powstała równolegle z wybuchem strajków robotniczych w sierpniu 1980 r., a na UEW działa od początku swego istnienia. Od początku działalności NZS stawia na ludzi, po dziś dzień organizując i angażując się w wiele inicjatyw o różnorodnym charakterze.

Poznaj NZS na UEW: fb.com/NZS.UE.Wroc

AIESEC

AIESEC to międzynarodowa organizacja, która od ponad 70 lat rozwija w młodych ludziach cechy liderskie poprzez zróżnicowane programy, wolontariaty, praktyki zagranicznych i wymiany międzynarodowe. Jeśli myślisz o karierze w środowisku globalnym, AIESEC to dobry punkt startowy.

Poznaj AIESEC: www.aiesec.pl

Stowarzyszenie Cognitis

Cognitis to organizacja pozarządowa, która zrzesza studentów kierunków ekonomicznych, prawniczych i technicznych planujących karierę w branży doradczej. Działa w trzech miastach (Poznań, Warszawa, Wrocław), pomagając zdobywać konkretną wiedzę w konsultingu.

Poznaj Stowarzyszenie Cognitis: www.cognitis.pl

Enactus UE Wrocław

Enactus UE Wrocław to część międzynarodowej organizacji non-profit zrzeszającej studentów, opiekunów naukowych i praktyków biznesu. Dołącz do 72 tys. studentów z całego świata i sprawdź, co oferuje ci globalny biznes. Działaj lokalnie, myśląc globalnie!

Poznaj Enactus UE Wrocław: www.enactus.ue.wroc.pl

Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów

Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów działa przy Samorządzie Studentów UEW. Misją tej organizacji jest szerzenie kultury i sportu wśród studentów naszej Uczelni. Inicjatywy są doprawdy różnorodne: turnieje CS:GO, biegi akademickie i Pracownia Teatralna to tylko niektóre z nich.

Poznaj IKSS: www.ikss.ue.wroc.pl

Klub Podróżników BIT

Klub Podróżników BIT działa przy Samorządzie Studentów UEW, zajmując się wszystkim tym, co związane z podróżami. Auto Stop Race, Dni Podróżnika, Rajd Ekonomisty – na to (i wiele więcej!) możecie liczyć, dołączając do BIT-u. Pora na przygodę!

Poznaj Klub Podróżników BIT: www.klubpodroznikowbit.pl

Studenckie Forum Business Centre Club

Studenckie Forum Business Centre Club wspiera rozwój przedsiębiorczości w całej Polsce. Konferencje, spotkania i warsztaty realizowane przez SF BCC ułatwiają start wymarzonej kariery zawodowej, inspirując, edukując i motywując na wielu polach. Tu liczy się twoja inicjatywa!

Poznaj Studenckie Forum Business Centre Club: www.sfbcc.org.pl

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR

Od 1996 r. Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR zrzesza wrocławskich studentów, prowadząc działania na rzecz przedsiębiorstw, instytucji i organizacji. Chociaż WIGGOR jest stowarzyszeniem, działa jak mała firma, realizując różnorodne projekty, badania i konkursy.

Poznaj Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR: www.wiggor.pl


Studia podyplomowe na UEW - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu są prowadzone przez Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb w zakresie zdobywania aktualnej wiedzy i umiejętności praktycznych przedstawicieli wszystkich grup zawodowych. Kształcimy z pasją i na najwyższym poziomie dzięki bogatej ofercie, doświadczonej kadrze i nowoczesnej infrastrukturze.

Wykaz studiów podyplomowych jest dostępny w serwisie www.podyplomowe.ue.wroc.pl


Kontakt - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)

Jeśli chcesz lepiej poznać swój przyszły kampus, zachęcamy do odwiedzenia strony https://uew.pl/

Informacje rekrutacyjne są dostępne pod adresem https://rekrutacja.uew.pl/

Dane teleadresowe:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

ul. Komandorska 118/120

53-345 Wrocław

tel.: 71 368 01 00

Kontakt do poszczególnych jednostek: https://uew.pl/kontakt/


Want to get to know your future campus better? We encourage you to visit the WUEB`s website: www.ue.wroc.pl/en! If you are interested in the selected courses, check out detailed characteristics and recruitment rules at www.rekrutacja.ue.wroc.pl/en/.

To enrol or ask questions about the courses, send a message to enrolment@ue.wroc.pl.