Znajdź swoje wymarzone studia we Wrocławiu

Zapraszamy na Dzień otwarty w WSP już 6 marca

Zapraszamy na Dzień otwarty w WSP już 6 marca

 

Zapraszamy na Dzień otwarty w WSP już 6 marca!

Jeśli zastanawiasz się, jaki kierunek studiów wybrać i interesuje Cię, dlaczego studiowanie prawa lub bezpieczeństwa wewnętrznego jest dobrym wyborem, to jest to idealna okazja, aby uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania. Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach kariery lub ciekawi Cię, jak wygląda nauka w WSP? Dołącz do nas w tym wyjątkowym dniu i odkryj naszą uczelnię pełną pasjonatów!

Spotkajmy się 6 marca (środa) w centrum Wrocławia, by bliżej przyjrzeć się studiom na kierunkach Prawo oraz Bezpieczeństwo wewnętrzne. Tego dnia masz szansę na osobiste spotkanie z naszymi doświadczonymi wykładowcami, uczestnictwo w fascynujących wykładach oraz warsztatach, takich jak symulacja oględzin miejsca zbrodni czy działanie wariografu. Zapraszamy uczniów szkół średnich z Dolnego Śląska, w szczególności tegorocznych maturzystów, oraz wszystkich zainteresowanych studiami w roku akademickim 2024/2025.

Zaplanuj swoją wizytę na 6 marca 2024, w godzinach 9.45 – 12.45, w siedzibie Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu, ul. św. Jadwigi 12.

 

Jak wziąć udział w Dniu Otwartym?

Aby wziąć udział w Dniu Otwartym w WSP, można dokonać zapisu jako nauczyciel planujący uczestnictwo z całą klasą/grupą uczniów lub jako osoba zainteresowana udziałem indywidualnie:

Grupy zorganizowane – prosimy o zgłoszenia na adres mailowy: rekrutacja@prawowroclaw.edu.pl. W mailu prosimy o podanie wybranego bloku tematycznego (Prawo/Bezpieczeństwo wewnętrzne), nazwy szkoły, liczby uczestników oraz danych kontaktowych opiekuna (osoby zgłaszającej).

Zapisy indywidualne – ZAPISY ZAKOŃCZONE.

Należy wybrać tylko jeden blok tematyczny – Prawo lub Bezpieczeństwo wewnętrzne.

 

Uwaga!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Program Dnia Otwartego może ulec zmianie.

Masz pytania dotyczące udziału w wydarzeniu?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: rekrutacja@prawowroclaw.edu.pl, tel. 71 71 88 111.

 

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu 

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

 

Opis uczelni:

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu to renomowana uczelnia, która skupia się na kształceniu przyszłych prawników, oferując im kompleksowe i nowoczesne podejście do nauki prawa. Uczelnia wyróżnia się praktycznym podejściem do nauczania, co umożliwia studentom nie tylko zdobycie teoretycznej wiedzy, ale również rozwijanie umiejętności praktycznych niezbędnych w przyszłej pracy zawodowej.

Program nauczania jest stale aktualizowany, aby odzwierciedlać zmieniające się prawo i potrzeby rynku pracy. Wykładowcy są doświadczonymi praktykami prawa, co gwarantuje, że studenci uczą się od najlepszych w branży. Uczelnia oferuje różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, prawo karny, prawo administracyjne czy prawo międzynarodowe, dając studentom możliwość skoncentrowania się na obszarze, który najbardziej ich interesuje.

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu stawia również na międzynarodową współpracę, umożliwiając studentom uczestnictwo w wymianach i praktykach za granicą. Obiekty uczelni są nowoczesne i dobrze wyposażone, co tworzy idealne warunki do nauki i rozwoju.

 

Zobacz pełną prezentacje Wyższej Szkoły Prawa.

Data publikacji: 22-02-2024