Znajdź swoje wymarzone studia we Wrocławiu

Jaki prezent dla babci wybrać z okazji jej święta?

Jaki prezent dla babci wybrać z okazji jej święta?

 

Dzień Babci to szczególnie radosne święto dla wszystkich babć oraz ich wnuków. To właśnie w drugiej połowie stycznia dzieje się prawdziwa magia święta wszystkich seniorek, które otrzymują od kochanych wnuków laurki i prezenty, słuchają przygotowanych piosenek oraz wierszy, a także wspólnie spędzają czas na różne sposoby. Wszystko to składa się na obchody niesamowitego święta. Chociaż może nam się wydawać, że Dzień Babci istnieje od dawien dawna, w rzeczywistości święto nie ma jeszcze nawet 100 lat! Powstało ono 21 stycznia 1965 roku. Dzień Babci w naszym kraju wygląda podobnie we wszystkich regionach: babcie odwiedza się w domu lub zaprasza je do restauracji czy kawiarni, wręczając im upominki. Jaki prezent dla babci wybrać? Wszystko zależy od indywidualnych cech charakteru seniorki! Dobrze, by upominek w jakiś sposób nawiązywał do babcinych pasji oraz hobby – wiele sklepów oferuje dziś pełne personalizowanie upominków, by móc uczynić gadżety wyjątkowymi.

Kreatywny prezent dla babci – spersonalizowana doniczka z ulubioną rośliną!

Twoja babcia, mimo swojego wieku, wciąż uwielbia prace w ogrodzie, a jej działka wygląda jak z okładki magazynu? Kup jej gadżet, którym okażesz swoje wsparcie do jej pasji i marzeń! Spersonalizowana doniczka ceramiczna ze wspólnym zdjęciem to wysoce oryginalny prezent dla każdej miłośniczki roślinności. Bambusowa podkładka zapobiega poślizgnięciom, a przy okazji nadaje doniczce eleganckiego, naturalnego wyglądu. W doniczce możesz posadzić ulubioną roślinę babci, dzięki czemu za każdym razem gdy będzie ona na nią patrzyła, przypominać jej się będzie ten konkretny Dzień Babci i wspólne świętowanie razem z Tobą. Na doniczce możesz wygrawerować życzenia prosto z serca, zabawny cytat czy anegdotę, jaką zwykła wspominać seniorka. Taki napis to świetny dodatek, czyniący upominek jeszcze bardziej sentymentalnym.


TEKST ALTERNATYWNY


Przepiśnik na sekretne dania jako świetny prezent dla babci

Kuchnia Twojej babci nie ma sobie równych i gdybyś mógł, przyznałbyś jej milion gwiazdek Michelin? Spersonalizowany przepiśnik z nadrukiem to doskonały wybór na prezent dla osoby, która każdą wolną chwilę poświęca temu, co kocha – gotowaniu. Twardą oprawę zeszytu można dowolnie personalizować, natomiast osiemdziesiąt kartek pomieści w sobie całą masę przepisów! Taki prezent dla babci ze sklepu Murrano to znakomite wyjście, które może okazać się w przyszłości cudowną pamiątką dla pokoleń. Babcia na pewno ucieszy się z przepiśnika, w niedługim czasie zapełniając go sekretnymi przepisami na wyśmienite śniadania, obiady i desery dla swoich wnucząt. Świetnym dodatkiem do przepiśnika będzie podstawka pod książkę kucharską ze specjalną dedykacją. Wybierz projekt kolorowego bądź jednolitego nadruku, opracowując spersonalizowane życzenia dla ukochanej babci.


TEKST ALTERNATYWNY


Tradycyjny nośnik wspomnień – prezent dla babci w postaci albumu

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą pamiątkę stanowią zdjęcia. A gdyby tak podarować babci cały album pełen wspomnień? Spersonalizowana księga o twardej, aksamitnej okładce, może stać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Album posiada 50 klasycznych kart, które umożliwiają włożenie około 500 zdjęć przesyconych emocjami. Umieść w nim zdjęcia babci za młodu, rozpoczynając historię jej życia. Nie zapomnij dodać przy tym aktualnych fotografii seniorki, w otoczeniu ukochanych wnucząt! Uwaga: taki prezent może wywołać łzy wzruszenia. Najlepszym podarunkiem dla babci będzie przede wszystkim pamięć wnucząt o jej święcie i wspólne spędzenie czasu tego szczególnego dnia. Dzień Babci to niezwykłe święto – postaraj się, by trwało ono przez cały rok.


TEKST ALTERNATYWNYData publikacji: 21-09-2023