Znajdź swoje wymarzone studia we Wrocławiu

MWSLiT: Zbliża się stopień centralny Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

MWSLiT: Zbliża się stopień centralny Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Wielkimi krokami zbliża się stopień centralny Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, sfinansowanej z dotacji  Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są: wiedza, umiejętności z obszaru branży TSL (transport-spedycja-logistyka). Uczestnikami w tegorocznej edycji, są uczniowie szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

W III stopniu Olimpiady uczestnik w czasie 130 minut rozwiąże 4 zadania, w tym zadanie problemowe.

Jest o co walczyć! Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:

I miejsce:

możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów inżynierskich lub licencjackich na kierunku Logistyka, uczestnictwo w konferencji międzynarodowej Research Cambridge Logistics Network, bon na sprzęt elektroniczny o wartości 8000 zł (osiem tysięcy), zestaw pięciu kluczowych podręczników o tematyce logistycznej oraz zestaw gadżetów (koszulka, kubek ceramiczny, teczka, notes, czasopismo naukowe Logistics and Transport).

II miejsce:

możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez trzy semestry studiów inżynierskich lub licencjackich na kierunku Logistyka, bon na sprzęt elektroniczny o wartości 4500 zł (cztery tysiące pięćset), zestaw trzech kluczowych podręczników o tematyce logistycznej oraz zestaw gadżetów (koszulka, kubek ceramiczny, teczka, notes, czasopismo naukowe Logistics and Transport).

III miejsce:

możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez dwa semestry studiów inżynierskich lub licencjackich na kierunku Logistyka i Transport, bon na sprzęt elektroniczny o wartości 2000 zł (dwa tysiące), zestaw dwóch kluczowych podręczników o tematyce logistycznej oraz zestaw gadżetów (koszulka, kubek ceramiczny, teczka, notes, czasopismo naukowe Logistics and Transport).

IV miejsce:

możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez dwa semestry studiów inżynierskich lub licencjackich na kierunku Logistyka i Transport, bon na sprzęt elektroniczny o wartości 1000 zł (jeden tysiąc) oraz zestaw gadżetów (koszulka, kubek ceramiczny, teczka, notes, czasopismo naukowe Logistics and Transport).

Laureaci otrzymają także atrakcyjne nagrody ufundowane przez patronów tegorocznej edycji Olimpiady, m.in.: płatne staże, sprzęt elektroniczny oraz wiele innych gadżetów firmowych.

Każdemu uczestnikowi III stopnia Olimpiady przysługuje darmowe wpisowe na studia w MWSLiT we Wrocławiu. Zniżka przysługuje uczestnikowi przez okres 5 lat od wzięcia udziału w Olimpiadzie.

Uroczyste wręczenie nagród wraz z ogłoszeniem wyników odbędzie się w tym samym dniu, w którym odbywa się III stopień zawodów Olimpiady.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna w MWSLiT we Wrocławiu została wpisana do wykazu turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy, uprawniając laureatów i finalistów do zwolnienia z pisemnego egzaminu zawodowego i pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej uczelni:

https://www.mwsl.eu/olimpiada-logistyczna

Data publikacji: 09-03-2023