Znajdź swoje wymarzone studia we Wrocławiu

Kawa i torty: cukiernia na Bema

Kawa i torty: cukiernia na Bema

Kawa i tort są połączeniem które z pewnością możemy uznać za klasyczne. Jeśli również znajdujesz się w gronie ich wielbicieli, a dodatkowo mieszkasz we Wrocławiu lub odwiedzasz to wspaniałe miasto, zdecydowanie warto zajrzeć do miejscowych cukierni, na przykład Tortowni na Bema.

Tortownia na Bema: najprzytulniejsze miejsce na mapie Wrocławia

Wybierając kawiarnie chcemy, by w takim miejscu móc się całkowicie zrelaksować i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Ogromne znaczenie ma ponadto wystrój wnętrz takiego miejsca, a także stworzona wewnątrz atmosfera. W Tortowni na Bema zostały wzięte pod uwagę wszystkie te szczegóły, a dodatkowo twórcy zadbali o to, żeby ich miejsce było naprawdę indywidualne, zarówno z punktu widzenia wystroju wnętrz, jak i oferty.

Na co niezmiennie zwracają uwagę wszyscy goście Tortowni na Bema?


  • Oryginalny wystrój wnętrz i wygodne miejsca do jedzenia;

  • Wspaniały wybór tradycyjnych kaw oraz herbat (dostępne są zarówno klasyki czarna i zielona herbata, jak i herbaty aromatyzowane);

  • Występowanie w ofercie zarównie tortów, jak i innych słodyczy, którymi można delektować się samodzielnie lub w gronie rodziny i przyjaciół;

  • Doskonała obsługa każdego klienta;

  • Możliwość poznania składu produktów, dopasowania go do własnych potrzeb;

  • Dostęp do szybkiego Internetu;

  • Przystępne ceny na wszystkie produkty, w tym ekskluzywne.Co znajdziesz w ofercie?

Cukiernia we Wrocławiu to miejsce, w którym możesz spróbować ponad 100 różnych rodzajów tortów, wypiekanych z prawdziwą miłością do sprawy. Założyciele Tortowni na Bema od razu postanowili, że będą proponować swoim klientom wyłącznie to, co najlepsze. Zatem do wypiekania biszkoptów stosują wysokiej jakości produkty, kupowane najczęściej od lokalnych producentów.

W ofercie cukierni są przedstawione zarówno torty klasyczne, na przykład Napoleon, Ptasie Mleczko lub Esterhazy, jak i oryginalne desery, na przykład tort przypominający swoim kształtem białego łabędzia lub torty dla dzieci z nadrukami. Dodatkowo są dostępne do zamówienia na wynos lub zjedzenia na miejscu inne słodkości: koperty z jabłuszkiem, owocowe bezy, turecka baklawa itp.

Tortownia na Bema - wspaniałe miejsce, gdzie warto zajrzeć, by napić się porannej kawy przed wytężonym dniem, spotkać się z rodziną lub przyjaciółmi, a nawet udać się na romantyczną randkę!

 

Data publikacji: 06-10-2022