Znajdź swoje wymarzone studia we Wrocławiu

Studia podyplomowe na kierunkach Informatyka i Marketing w DSW we Wrocławiu

Studia podyplomowe na kierunkach Informatyka i Marketing w DSW we Wrocławiu

Obecnie jednymi z najbardziej pożądanych specjalistów na rynku pracy są specjaliści z branży IT oraz marketingu – a zwłaszcza marketingu sklepów internetowych. Osoby, które rozważają karierę w jednej z tych branż i chcą zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności lub – wyspecjalizować się w konkretnej dziedzinie, mogą zapisać się na studia podyplomowe w Dolnośląskiej Szkole Wyższej – zwłaszcza, że w ofercie uczelni można znaleźć ciekawe kierunki. Ich program jest dostosowany do obecnych realiów i wymagań na rynku pracy.

Projektant UX, E-commerce, Full stack Developer. Zdobycie specjalizacji łatwiejsze niż kiedykolwiek

Marketing i IT to branże, w których cały czas brakuje wyspecjalizowanych pracowników. To skutek postępującej cyfryzacji i przenoszenia się firm do świata online. Najlepiej pokazała to pandemia koronawirusa – mnóstwo osób zaczęło robić zakupy online i rezygnować z odwiedzania stacjonarnych placówek. To był wyraźny sygnał dla przedsiębiorców, którzy wcześniej nie byli obecni w sieci i nie umożliwiali klientom zakupów internetowych. Ostatecznie do świata online zaczęły wchodzić nawet sklepy oferujące produkty spożywcze. Gwałtowny rozwój e-commerce spowodował większy popyt na usługi nie tylko programistów oraz osób projektujących i obsługujących sklepy internetowe, ale także –marketingowców.

Osoby, które do tej pory pracowały w branży IT czy marketingu i chcą wyspecjalizować się w dziedzinie związanej z e-commerce (lub w innej, równie przyszłościowej) mogą zapisać się na studia podyplomowe w DSW. W ofercie uczelni znajdują się takie kierunki jak Full stack Developer, E-commerce, Projektant UX, Data science – analiza danych czy Tester oprogramowania https://www.dsw.edu.pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe/kierunki.

 

Ukończenie studiów podyplomowych może też przyspieszyć proces przebranżowienia się – uczestnicy zajęć zdobywają mnóstwo wiedzy i nabywają praktyczne umiejętności, dzięki którym będą mogli spróbować swoich sił w wymarzonej branży.

 

Data publikacji: 16-03-2022