Znajdź swoje wymarzone studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocławskie rozpoczęły zimową rekrutację na letni semestr 2023 roku.

Uczelnie Wrocławskie rozpoczęły  zimową rekrutację na letni semestr 2023 roku.

Nabór zimowy 2023 we Wrocławiu
Poszczególnie wrocławskie uczelnie otworzyły już zimowe rekutacje na określone kierunki. Oto lista uczelni oferujących możliwość zapisu na studia na semestr letni w 2023 roku:

1. Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
Rozpoczęła zimowy nabór 2.01, potrwa on do 24.02.2023 r. 
Więcej informacji: Nabór Zimowy - MWSLiT we Wrocławiu 
2. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Prowadzi rekrutację zimową na studia stacjonarne II stopnia od 10.01 do 28.02.2023 r.
3. Politechnika Wrocławska
Nabór zimowy na tej uczelni potrwa od 04.01 do 18.02.2023 r.
4. Uniwersytet Wrocławski
Rekrutacja na tej uczelni prowadzona jest od 16.01 do 03.02.2023 r.
5. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Rozpoczął nabór zimowy 16.01.2023 r. na studia II stopnia.

 

Poniżej możesz zobaczyć ofertę wrocławskich uczelni przy ubiegłorocznej rekrutacji zimowej 2022:

Na wrocławskich uczelniach rusza nabór zimowy. Co roku o tej porze kandydaci mogą rozpocząć studia na wymarzonej uczelni nie czekając na semestr zimowy. Należy jednak zaznaczyć, że nie wszystkie kierunki są uruchamiane w marcu. Poniżej przedstawiamy ofertę wybranych uczelni we Wrocławiu.

1. Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu przygotowała promocyjna ofertę dla kandydatów na semestr letni. Do 31 stycznia wpisowe wynosi 50 zł, ponadto propozycja dla kandydatów: Ile procent z egzaminu zawodowego tyle zniżki na pierwsze czesne (promocja dotyczy płatności miesięcznych, pod uwagę bierzemy średnią procentową za egzamin z części pisemnej i części praktycznej) oferta dotyczy: technika logistyka, technika spedytora, technika budownictwa, technika transportu kolejowego, technika eksploatacji portów i terminali oraz dla absolwentów MWSLiT : 10% zniżki na czesne przez trzy semestry na studia II stopnia.
Więcej informacji na stronie: https://www.mwsl.eu/rekrutacja


Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

2. Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „Horyzont”
Prowadzi rekrutację od 17 stycznia 2022. Otwarte będą wszystkie kierunki, zarówno studiów I jak i II stopnia. Warunkiem rozpoczęcia nauki na danym kierunku jest odpowiednia ilość kandydatów.
Więcej informacji na stronie https://horyzont.eu/wroclaw/kandydaci/rekrutacja/


Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „Horyzont

3. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza na studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji. Rekrutacja rozpoczęła się 4 stycznia, kierunek przeznaczony jest dla osób z tytułem licencjata. Studia potrwają 3 semestry.
4. Politechnika Wrocławska również przygotowała ofertę dla swoich przyszłych studentów. Rekrutacja rozpoczęła się 5 stycznia, potrwa do 18 lutego. W tym czasie można aplikować na studia II stopnia, magisterskie uzupełniające na wszystkie kierunki. Warunkiem przystąpienia do rekrutacji jest ukończenie studiów I stopnia i posiadanie tytułu licencjata lub inżyniera. Jedynym kierunkiem rozpoczynającym się na studiach I stopnia jest górnictwo.

Data publikacji: 17-01-2023