Znajdź swoje wymarzone studia we Wrocławiu


Tutoringo - gdzie szukać korepetycji w internecie?

Tutoringo - gdzie szukać korepetycji w internecie?

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Masz problemy w szkole z konkretnym przedmiotem? Być może przygotowujesz się do matury lub egzaminu ósmoklasisty? A może to Twoje dziecko nie może sobie poradzić z zaliczeniem klasówki z matematyki? Tutoringo to nowa specjalna platforma internetowa, która pomaga w nauczaniu online. Ostatnie miesiące były bardzo trudne dla wielu branż, jednak nie można tego powiedzieć o e-learningu. Niestety, nauka zdalna w szkole nie zawsze jest skuteczna, dlatego czasem najlepszym sposobem na skuteczną naukę jest skorzystanie z pomocy korepetytorów online!

Czym jest Tutoringo?


Tutoringo to platforma internetowa dla korepetytorów, uczniów i rodziców. Uczniowie i rodzice mogą znaleźć odpowiedniego korepetytora, który pomoże w nauce, a korepetytorzy mogą umieścić na stronie swoją ofertę i opis proponowanych zajęć. Platforma jest stworzona w taki sposób, aby ułatwić efektywną organizację i planowanie nauki. Tym, co wyróżnia Tutoringo spośród wielu innych podobnych stron, jest możliwość darmowego ogłaszania swoich korepetycji. Aby zacząć udzielać korepetycji wystarczy się zarejestrować, potwierdzić konto oraz przygotować ofertę, którą będą wiedzieć rodzice, uczniowie oraz studenci. To samo dotyczy uczniów – użytkownicy płacą tylko za odbyte zajęcia! Platforma Tutoringo bardzo ceni sobie bezpieczeństwo i ochronę danych swoich użytkowników, dlatego ani korepetytorzy, ani uczniowie nie mają powodów do zmartwień. Korepetytorzy mogą ustawić swój własny grafik, natomiast uczniowie mogą wybrać dni i godziny nauki, które najbardziej im pasują. Bardzo dużą zaletą jest również możliwość stworzenia własnej mikro społeczności, w której można się wymieniać uwagami, materiałami naukowymi oraz cennymi wskazówkami.


Czego można się nauczyć na Tutoringo?


Tutoringo to platforma, która umożliwia nauczycielom i korepetytorom publikowanie swojej oferty, dlatego tak naprawdę to od nich należy szerokość oferty dostępnej na platformie. Uczniowie mogą wybrać dodatkowe zajęcia z konkretnych przedmiotów szkolnych (np. z matematyki, języka polskiego lub biologii) oraz języków obcych (na stronie dostępne są m.in. język angielski, język rosyjski, język niemiecki, język francuski oraz język hiszpański). Dostępne są również zajęcia dodatkowe dla studentów z takich przedmiotów jak np. pedagogika, prawo, dziennikarstwo, antropologia, ekonomia, archeologia, filozofia, psychologia, nauki polityczne i socjologia. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów i studentów cieszą się także zajęcia z informatyki i programowania (na Tutoringo można uczyć się HTML oraz takich języków programowania jak Python, Java, PHP, Ruby, SQL i podstaw SEO).


Zasady funkcjonowania portalu Tutoringo?


Na Tutoringo uczniowie mogą nauczyć się nowych umiejętności lub przygotować się do egzaminów i sprawdzianów w szkole.  Aby zarezerwować lekcję, trzeba się zarejestrować na stronie głównej portalu. Następnie można przystąpić do wyszukiwania nauczyciela i zajęć. Jeżeli nauczyciel nie wybrał jeszcze harmonogramu swoich zajęć, można napisać mu wiadomość prywatną i w ten sposób umówić się na pierwszą lekcję. Aby ułatwić sobie i nauczycielowi współpracę, warto zacząć od uzupełniania swojego profilu. Dzięki interaktywnej mapie, na portalu Tutoringo można znaleźć korepetytorów z całej Polski, co pozwala na przeprowadzenie zajęć stacjonarnie lub online. Na portalu można także sprawdzić oceny i opinie, które były wystawione nauczycielowi. Ważnym szczegółem jest również to, że rejestracja na stronie jest darmowa oraz to, że uczniowie płacą tylko za odbyte zajęcia.


Tutoringo – dlaczego warto skorzystać z platformy?


Tutoringo to miejsce, w którym można znaleźć profesjonalne korepetycje online, które są dostępne w przystępnych cenach. Dzięki temu, że nauczyciele i uczniowie nie muszą płacić komisji, korepetycje z matematyki i korepetycje z języka polskiego na Tutoringo nie są dużym obciążeniem dla portfela rodziców. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i rejestracji wszystkich uczniów i rodziców, którzy wiedzą, że inwestycja w naukę i rozwój dziecka, to inwestycja w jego przyszłość.

Data publikacji: 15-04-2021