Znajdź swoje wymarzone studia we Wrocławiu

Na uczelniach wrocławskich ruszył nabór zimowy 2021

Na uczelniach wrocławskich ruszył nabór zimowy 2021

Uwaga kandydaci !
na niektórych uczelniach wrocławskich rozpoczął się właśnie nabór zimowy. Oferta skierowana jest dla osób, które z jakiś względów nie rozpoczęły edukacji w październiku, a nie chciałyby tracić całego roku.
W tej grupie mogą być ubiegłoroczni studenci, którzy poprawiali maturę i nie zdążyli złożyć dokumentów na semestr zimowy lub nie było miejsc na ich wymarzony kierunek.

Osoby pracujące zawodowo niejednokrotnie w celu utrzymania stanowiska lub awansowania muszą podejmować studia w celu podnoszenia swoich kwalifikacji. Absolwenci studiów I stopnia inżynierskich często kończą naukę po 7 semestrach i chętnie podejmują studia z „marszu” aby nie tracić całego semestru.
Na studia w semestrze wiosennym mogą też zdecydować się osoby , które po prostu poczuły chęć studiowania akurat w tym okresie.

Uczelnie wrocławskie przygotowały ofertę dla tych wszystkich osób. Trzeba się jednak liczyć z faktem, że nie wszystkie kierunki na poszczególnych uczelniach zostaną uruchomione. Może się okazać, że oferta będzie znacznie uboższa niż w czasie głównej, jesiennej rekrutacji. Należy dokładnie przeanalizować propozycje danej uczelni. Z pewnością pracownicy działów rekrutacji z chęcią odpowiedzą na
wszystkie pytania potencjalnych kandydatów. Jedno jest pewne, nie należy odkładać marzeń i decyzji na później kiedy można je realizować od razu.
Powodzenia!

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej "Horyzont"

zdjecie


Horyzont - www.horyzont.eu/wroclaw/kandydaci/rekrutacja/

Opinie o uczelni- sprawdź również.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki

zdjecie


Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki - www.mwsl.eu/rekrutacja

Opinie o uczelni- sprawdź również.


Data publikacji: 04-02-2021