Znajdź swoje wymarzone studia Wrocław

Coś dla poszukujących pracy: Career EXPO 2018 we Wrocławiu!

Coś dla poszukujących pracy: Career EXPO 2018 we Wrocławiu!

Jeśli chcesz coś zmienić w swojej dotychczasowej karierze zawodowej lub poszukujesz nowego zajęcia, bo masz dużo wolnego na uczelni? Przyjdź 23 października 2018 do Hali Stulecia we Wrocławiu na targi Career EXPO i odkryj czekające na Ciebie możliwości!

Podczas każdej edycji Tragi odwiedza średnio 5000 uczestników, którzy mają możliwość romowy i obejrzenia prezentacji przedstawicieli niemal 80 największych firm z Wrocławia i całego regionu. Najbliższa edycja targów startuje 23 października we wrocławskiej Hali Stulecia, a wśród wystawców znajdą się największe i najprężniej rozwijające się firmy, jak na przykład Hasco-Lek, 3M, Voss Automotive czy Bosh.

Zapraszamy do skorzystania ze Strefy Szybkiej Rekrutacji. Co to jest i jak działa? Osoby zainteresowane pracą w wybranej przez siebie firmie mogą zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl i po uzupełnieniu swojego profilu, umówić się na spotkanie z rekruterem danej firmy już na targach. Takie rozwiązanie pomija żmudny proces wstępnej selekcji podczas na procesów rekrutacyjnych i pozwala kandydatom szybko otrzymać cenną informację zwrotną.

Organizatorzy przygotowali bogatą ofertę bezpłatnych szkoleń, wśród których znajdują się np. warsztaty z e-marketingu kreatywnego czy rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim. Będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do zawodowego portfolio oraz skonsultowania swojego CV ze specjalistami z portalu zajmującego się rekrutacją: Infopraca.pl. Nie zabraknie także specjalnych np.: Łukasza Kielbana, twórcy bloga “Czas gentlemanów” i autora książki “Mężczyzna z klasą”, który opowie o tym, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapisy na stronie Careerex.pl.pl
Data publikacji: 24-09-2018

Aktualności z Wrocławia